Pagrindinis | Apie mus

Credo Partners nuo 2006 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir  lojalia partneryste. Vertiname tai ir saugome klientų pasitikėjimą. Credo Partners dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą. Taip siekiame dar geriau dirbti Jums.

Vizija: tarptautinis lietuviško kapitalo kontaktų centras.

Misija: pati profesionaliausia komanda, pilnai atitinkanti klientų poreikius

Vertybės:

Mūsų išskirtinumai:

  1. patikimumas ir aukšta kokybė. Esame vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, kuria pasitiki telekomunikacijų įmonės, suteikdamos galimybę dirbti su esamais klientais. Pagrindiniai mūsų klientai – ilgalaikiai, turintys aukščiausius kokybės standartus.
  2. Greitas reagavimas - įdiegtos vadybos procesų valdymo sistemos.
  3. Lankstumas, greitis ir kokybė.
  4. Padarome daugiau, nei tikitės: projekto metu bei pasibaigus projektui parengiame analitinę medžiagą apie Jūsų projektą t. y. kokie klientai geriausiai reagavo į pasiūlymus, perduodame ištobulintus pokalbių scenarijus, statistinę informaciją.