fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Lenktynės su pažanga

Kuriose laimite Jūs

Credo Partners užaugo kartu su savo klientais technologiškai pažangiais rinkos lyderiais tokiose srityse kaip telekomunikacija, energetika, logistika, el. prekyba ir kt. Tačiau net ir juos randame kuo nustebinti.

Įgyvendindami kompleksines kontaktų valdymo strategijas, neapsiribojame senaisiais kontaktų centro metodais (telefonu ir el. paštu). Kartu su Jumis kuriame ateitį prisijaukindami robotikos, dirbtinio intelekto, mašininio mokymosi, tvaraus vystymosi, kompiuterinės lingvistikos disciplinas bei nuolat investuodami į moderniausią klientų aptarnavimo programinę įrangą.

Šiuolaikinio verslo ateitis ir ilgalaikis klientų pasitikėjimas priklauso nuo gebėjimo atsiverti pažangai, prisijaukinti moderniausias klientų aptarnavimo technologijas ir sukurti šiuolaikišką kliento kelionę. Parduokite daugiau ir aukite sparčiau su Credo Partners. Nusišypsokite. Ateitis priklauso Jums.

  • Lietuvių: Mes esame čia, kur jūsų verslas kalba
  • Lenkų: Jesteśmy tam, gdzie twój biznes przemawia
  • Latvių: Mēs esam tur, kur jūsu uzņēmums runā
  • Estų: Oleme seal, kus teie äri räägib
  • Anglų: We are where your business speaks
  • Rusų: Мы здесь, где говорит ваш бизнес
  • Vokiečių: Wir sind da, wo Ihr Geschäft spricht

Su daugiau nei 16 metų patirties rinkoje ir bendradarbiavimu su didžiausiais prekių ženklais, mes turime unikalų žinių ir įgūdžių rinkinį, kuris leidžia mums kurti pažangias kontaktų valdymo strategijas. Mūsų patirtis ir puikus bendradarbiavimas su pramonės lyderiais užtikrina jūsų verslui geriausius rezultatus.

Mūsų komanda susideda iš apie 500 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie deda visas pastangas, kad užtikrintų sėkmingą jūsų verslo plėtrą. Mūsų profesionalų komanda apima klientų aptarnavimo vadybininkus, projektų vadovus, kokybės vadybą, pardavimų vadybininkus ir daug kitų ekspertų, kurie yra pasirengę pritaikyti savo žinias ir įgūdžius, siekiant jūsų verslo tikslų.

Untitled design (22)
Untitled (20)
Paslaugos

Verslo sritys

Verslo paslaugos

Profesionalios verslo paslaugos – tai maksimali ekspertinė koncentracija ir gausybė, rodos, nematomo darbo kasdien.

Sveikatos apsauga

Gydymo įstaigos ir kontaktų centro bendradarbiavimas yra visapusiškai naudingas tiek pacientams, tiek gydymo įstaigų personalui.

Draudimas

Kol klientams pokalbis su draudėju asocijuojasi su greita, operatyvia, tikslia pagalba, tai reiškia užaugintą abipusio pasitikėjimo ryšį.

Prekyba

Prekybos sėkmė gyva kliento jausmais: ar jis žino, myli, jaučiasi išklausytas ir išgirstas, suprastas ir ypatingas.

Telekomunikacijos

Telekomunikacijų rinkoje profesionalumas asocijuojasi su laiku ir laisve, o greitas bendravimas neapsakomai svarbus.

IT

Susidūrus su techniniais problemų sprendimo iššūkiais ir skambina IT specialistams, kad gautų pagalbos ir patarimų.

Finansai

Daug klientų susidomėję paskolų ir hipotekų gali kreiptis į banką, norėdami gauti informaciją apie paskolų sąlygas.
Mus rekomenduoja

Atsiliepimai

Projekto vadovė nuo pat pirmos dienos rūpinosi mūsų projektu. Parodytas profesionalumas, noras padėti ir atsidavimas yra tai kas padėjo mums pasiekti gerų rezultatų. Nuolatos suteikdavo naujų pasiūlymų kaip galėtume pakelti vieną ar kitą rodiklį, greičiau išspręsti klientų klausimus ir padidinti pasitikėjimą mūsų įmone.

Vytautas (E. prekyba)

Rinkodaros vadovas

Dirbame su Credo jau antri metai ties pardavimų projektu ir jų suteiktos paslaugos pilnai užpildo mūsų poreikius. Kadangi mūsų siūloma paslauga yra pakankamai nišinė, esame sužavėti kaip greitai Credo sugebėjo įsisavinti svarbiausią informaciją ir taktikas, kad patraukti klientus.

Jūratė (Draudimas)

Verslo plėtros vadovė

Kokybė ir efektyvumas, taip galiu apibūdinti mūsų bendradarbiavimą su Credo Partners. Dažnai susidurdavome su viršsraučiu ir nusprendėme ieškoti partnerių kurie galėtų padėti su juo efektyviau tvarkytis. Bendradarbiaujant su Credo šią problemą greitai išsprendėme, o kokybės rodikliai taip pat pakilo.

Laurynas (Telekomunikacijos)

Projektų vadovas
Susisiekite

Kontaktai

Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu ar socialine medija (Facebook , LinkedIn). Taip pat galite užpildyti kontaktų formą dešinėje. Džiaugsimės sulaukę Jūsų užklausų, o į klausimus atsakysime itin operatyviai!

Vytauto pr. 23, IV aukštas, LT-44352 Kaunas
+370 687 76733
info@credopartners.lt